Producenci
Latarka diodowa Fenix HM61R V2.0 - czołówka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czas pracy (max) | 300 godz. |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Maksymalny zasięg | 162 m |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Ilość trybów | 8 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Odporność na upadek | 2 m |
| Światłość (maks) | 6566 cd |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny |
| Materiał obudowy | Duraluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 101 mm |
| Waga produktu | 152 g |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Karta gwarancyjna x 1 Kabel USB-C Instrukcja obsługi x 1 Akumulator x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu latarki z wodą, jeśli nie jest wodoszczelna. Nie trzymać latarki w pobliżu źródeł ciepła. Baterie nie powinny być pozostawiane w urządzeniu przez długi czas bez użytkowania. |
| Zasilanie | |
| Akumulator | Tak |
| Pojemność akumulatora | 3400 mAh |
| Zasilanie | USB-C |
Gwarancja 24 miesiące