Producenci
Latarka klasyczna LED Olight WARRIOR Mini 3 1750lm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Stopień ochrony IP | IPX8 |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 122 g |
| Średnica produktu | 23 mm |
| Szerokość produktu | 111 mm |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | 18650 Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 3500 mAh |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
| Oświetlenie | |
| Moc świetlna (max) | 1750 lm |
| Natężenie światła | 14400 cd |
| Typ lamp | LED |
| Odległość wiązki światła (max) | 240 m |
| Moc świetlna (min) | 0,5 lm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące