Producenci
Latarka ledowa ręczna NexTool NE0126 2.000lm 380m 140h akumulator
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Typ ładowania | USB-C |
| Moc znamionowa | 20 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 164 mm |
| Waga produktu | 265 g |
| Bateria | |
| Czas pracy (max) | 140 godz. |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Oświetlenie | |
| Moc świetlna (max) | 2000 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 380 m |
| Typ lamp | LED |
Gwarancja 24 miesiące