Producenci
Latarka ledowa ręczna NexTool NE20069 1.200lm akumulator wodoodporna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Typ ładowania | USB-C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 164 g |
| Długość produktu | 126,5 mm |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy (max) | 100 godz. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Trzymaj z dala od dzieci. Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Oświetlenie | |
| Typ lamp | LED |
| Odległość wiązki światła (max) | 190 m |
| Moc świetlna (max) | 1200 lm |
Gwarancja 24 miesiące