Producenci
Latarka ledowa szperacz NexTool NE20168 3.600lm 450m 120h akumulator wodoodporna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przycisk |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium lotnicze Aluminium anodowane |
| Moc | |
| Moc znamionowa | 40 W |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Typ ładowania | USB-C |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 241 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Czas pracy (max) | 120 godz. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Oświetlenie | |
| Moc świetlna (max) | 3600 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 450 m |
| Typ lamp | LED |
Gwarancja 24 miesiące