Producenci
Latarka na broń Olight PL-3R Valkyrie Black - 1500 lumenów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ latarki | Latarka na broń |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 81 mm |
| Wysokość produktu | 32,5 mm |
| Waga produktu | 107 g |
| Szerokość produktu | 36,6 mm |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Akumulator Li-Polimerowy |
| Pojemność baterii | 900 mAh |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. Trzymaj z dala od dzieci. |
| Oświetlenie | |
| Moc świetlna (min) | 300 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 205 m |
| Natężenie światła | 10200 cd |
| Typ lamp | LED |
| Moc świetlna (max) | 1500 lm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące