Producenci
Latarka ręczna LED Nitecore MT2C Pro Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Wodoodporny do | 2 m |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Odporność na wstrząsy do | 2 m |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Hak | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | 18650/CR123 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 28 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 2,5 h |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 117,5 mm |
| Waga produktu | 64 g |
| Średnica głowicy | 2,68 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Oświetlenie | |
| Natężenie światła | 67000 cd |
| Kolor światła | Biały |
| Moc świetlna (min) | 50 lm |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Odległość wiązki światła (max) | 520 m |
| Typ lamp | LED |
| Liczba trybów oświetlenia | 2 |
| Tryby latarki | Niski Wysoki |
| Odległość wiązki światła (min) | 95 m |
| Ilość lamp | 1 |
| Moc świetlna (max) | 1800 lm |
Gwarancja 24 miesiące