Producenci
Latarka ręczna LED Nitecore NT-TIP2 Czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wodoodporność | Nie |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 55 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 38,3 g |
| Średnica głowicy | 2,69 cm |
| Szerokość produktu | 62,6 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Oświetlenie | |
| Moc świetlna (max) | 720 lm |
| Natężenie światła | 2160 cd |
| Typ lamp | LED |
| Odległość wiązki światła (max) | 93 m |
| Ilość lamp | 1 |
Gwarancja 24 miesiące