Producenci
Latarka wielofunkcyjna 6w1 NexTool Thunder NE20170 - powerbank, alarm, warsztatowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium lotnicze Aluminium anodowane |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Moc | |
| Moc znamionowa | 10 W |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Typ ładowania | USB-C |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 160,5 mm |
| Średnica produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 203 g |
| Bateria | |
| Czas pracy (max) | 90 godz. |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. Trzymaj z dala od dzieci. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
| Oświetlenie | |
| Moc świetlna (max) | 1000 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 240 m |
| Typ lamp | LED |
Gwarancja 24 miesiące