Producenci
Ławka do ćwiczeń HORIZON FITNESS Adonis
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Model | Ława brzuszna |
| Przeznaczenie | Dom |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Maksymalne obciążenie | 280 kg |
| Oparcie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1290 mm |
| Waga produktu | 19,5 kg |
| Głębokość produktu | 1410 mm |
| Szerokość produktu | 645 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi użytkownika zalecanej przez producenta. Zawsze upewnij się, że ławka jest ustawiona stabilnie i na płaskiej powierzchni przed użyciem. Regularnie sprawdzaj wszystkie elementy ławki, aby upewnić się, że są dobrze zamocowane i nieuszkodzone. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące