Producenci
Ławka pod sztangę HMS LS3859
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja fotela | Tak |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Model | Regulowana ławka treningowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny udźwig | 270 kg |
| Rozciąganie nóg | Tak |
| Skręcanie nóg | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 270 kg |
| Najlepsze zastosowania | Siłownia |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 40,5 kg |
| Głębokość produktu | 1640 mm |
| Szerokość produktu | 1100 mm |
| Wysokość produktu | 1650 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące