Producenci
Ławka pod sztangę HMS LS7206
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tylko do użytku domowego | Tak |
| Kolor produktu | Szary Czarny Czerwony |
| Maksymalny udźwig | 200 kg |
| Konstrukcja | |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Materiały | Pianka Stal Ekoskóra |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1980 mm |
| Długość stojaków na talerze obciążeniowe | 23 cm |
| Szerokość drążka wyciągu górnego | 97 cm |
| Wymiary siedziska | 37,5 x 29,5 cm |
| Wymiary oparcia | 75 x 29 cm |
| Wysokość produktu | 1900 mm |
| Wymiary modlitewnika | 48 x 33 cm |
| Szerokość produktu | 1090 mm |
Gwarancja 24 miesiące