Producenci
Ławka rzymska HMS LSR8311
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Ławka treningowa do ćwiczeń na płasko |
| Maksymalny udźwig | 160 kg |
| Regulacja fotela | Tak |
| Skręcanie nóg | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Rozciąganie nóg | Tak |
| Trening mięśni grupowych | Asb, Biceps, Body core, Klatka piersiowa |
| Modlitewnik | Tak |
| Materiał ramy | Stal, Drewno |
| Drążki push-up | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1460 mm |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi użytkownika zalecanej przez producenta. Regularnie sprawdzaj wszystkie elementy ławki, aby upewnić się, że są dobrze zamocowane i nieuszkodzone. Zawsze upewnij się, że ławka jest ustawiona stabilnie i na płaskiej powierzchni przed użyciem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące