Producenci
Ławka skośna z linkami HMS L1110
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Skręcanie nóg | Tak |
| Rozciąganie nóg | Tak |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Regulacja fotela | Tak |
| Model | Regulowana ławka treningowa |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał ramy | Stal, Drewno |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9 kg |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 1400 mm |
| Wysokość produktu | 690 mm |
Gwarancja 24 miesiące