Producenci
Ławka treningowa regulowana wielofunkcyjna z modlitewnikiem REBEL ACTIVE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Trening mięśni grupowych | Ramiona Biceps Forearms Klatka piersiowa |
| Wyciąg linowy do ćwiczeń ramion | Nie |
| Wyciąg linowy do ćwiczeń nóg | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1230 mm |
| Głębokość produktu | 1300 mm |
| Waga produktu | 21 kg |
| Szerokość produktu | 1610 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 39 kg |
| Szerokość opakowania | 1236 mm |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Wysokość opakowania | 450 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zawsze upewnij się, że ławka jest ustawiona stabilnie i na płaskiej powierzchni przed użyciem. Nie przekraczaj maksymalnej wagi użytkownika zalecanej przez producenta. Regularnie sprawdzaj wszystkie elementy ławki, aby upewnić się, że są dobrze zamocowane i nieuszkodzone. |
Gwarancja 24 miesiące