Producenci
Ławka wgłębna do wanny - regulowana VITEA CARE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiały | Aluminium Tworzywo sztuczne |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Regulowana szerokość | Tak |
| Kolor produktu | Biały Jasnoszary |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Regulowana wysokość | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Maksymalna szerokość | 70 cm |
| Minimalna szerokość | 62 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj na uszkodzonej lub niestabilnej wannie. Upewnij się, że ławka jest prawidłowo zamontowana przed użyciem. Unikaj ślizgania się po mokrej powierzchni ławki - zawsze zachowuj ostrożność. |
Gwarancja 24 miesiące