Producenci
Ławka wielofunkcyjna HMS L8012
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Najlepsze zastosowania | Siłownia, Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny udźwig | 200 kg |
| Materiał ramy | Stal, Drewno |
| Model | Ławka treningowa do ćwiczeń na płasko |
| Kółka transportowe | Nie |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Regulacja fotela | Nie |
| Regulowane oparcie | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Głębokość produktu | 1180 mm |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 645 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące