Producenci
Ławka wielofunkcyjna HMS LS3050
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowane oparcie | Tak |
| Regulacja fotela | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny udźwig | 135 kg |
| Maksymalna waga użytkownika | 135 kg |
| Najlepsze zastosowania | Siłownia |
| Model | Regulowana ławka treningowa |
| Skręcanie nóg | Tak |
| Modlitewnik | Tak |
| Rozciąganie nóg | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 35,5 kg |
| Szerokość produktu | 1830 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 690 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące