Producenci
Ledvance SMART+ WiFi Ceiling Frame Tunable White 32W 110° 3000-6500K 495mm, White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Strumień świetlny | 1900 lm |
| Kąt wiązki | 138° |
| Klasa ochrony | I |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Liczba cykli włączania | 15000 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Biały |
| Interfejs | Wi-Fi |
| Lampy | 34 W |
| Model | Inteligentne światło sufitowe |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Pobór prądu przez żarówkę | 150 mA |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Temperatura barwowa (min) | 3000 K |
| Skuteczność świetlna | 93 lm/W |
| Materiał obudowy | Polimetakrylan metylu (PMMA) |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 49,5 cm |
| Waga produktu | 1,62 kg |
| Wysokość produktu | 83 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 544 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,03 kg |
| Szerokość opakowania | 76 mm |
| Głębokość opakowania | 542 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
Gwarancja 24 miesiące