Producenci
Leitz Niszczarka IQ Protect Premium 8X, P4, 8 kartek, 14 l kosz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik zapełnienia kosza | Tak |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Okienko | Tak |
| Wysuwany pojemnik | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Autostop w przypadku zakleszczenia | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 8 arkuszy |
| Koła transportowe | Nie |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
| Pojemność kosza | 14 l |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 355 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Szerokość produktu | 351 mm |
| Głębokość produktu | 204 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. Trzymać z dala od dzieci. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące