Producenci
Lenovo 1-14IAU7DX i3-1215U 14" FHD AG 16GB SSD512 BT Win11 Cloud Gray (REPACK) 2Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | i3-1215U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Cache procesora | 10 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,3 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,4 GHz |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 40 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Cloud Grey |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,37 kg |
| Głębokość produktu | 216,5 mm |
| Szerokość produktu | 325,3 mm |
| Wysokość produktu | 17,9 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Maksymalna wysokość transportu | 3048 m |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TN |
| Jasność | 220 cd/m² |
| Ekran matowy | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 3635 mAh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
Gwarancja 24 miesiące