Producenci
Lenovo 1-15IJL7 Pentium N6000 15.6"FHD AG 8GB SSD128+256 BT Win11 Abbys Blue (REPACK) 2Y (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Typ procesora | Intel® Pentium® Silver |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | N6000 |
| Taktowanie procesora | 1,1 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Cache procesora | 4 MB |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2933 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Stan produktu | Nowy / REPACK |
| Nazwa koloru | Abyss Blue |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC | 45 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Wysokość produktu | 17,9 mm |
| Szerokość produktu | 360,2 mm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna wysokość transportu | 3048 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ matrycy | TN |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Jasność | 220 cd/m2 |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran matowy | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 400:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Moc głośnika | 1,5 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home w trybie S PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 384 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 10 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 11 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 3 miesiące