Producenci
Lenovo 100 USB-C Travel Dock (GX91M73945)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Zasilanie | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Szerokość produktu | 93 mm |
| Waga produktu | 74 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 82 mm |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Wysokość opakowania | 23 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 109 g |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy