Producenci
Lenovo 120 Wired Mouse GY51L52636
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Oburęczny |
| Gumowe uchwyty | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 90 g |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 61 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Wysokość opakowania | 38 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 110 g |
| Myszka | |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 3 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Programowalne przyciski myszy | Nie |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie przechowywać z dala od źródeł ciepła. Zużyte urządzenia należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Produkt należy chronić przed wilgocią. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy