Producenci
Lenovo 160 Wired Combo GX31L52655
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,5 m |
| Konstrukcja | |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Diody LED | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 524 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 447 x 152 x 25 mm |
| Waga myszy | 93 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 Windows 8 Windows 7 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 815 g |
| Wysokość opakowania | 43 mm |
| Szerokość opakowania | 542 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Myszka | |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Dołączona myszka | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Układ | Oburęczny |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 8 milionów znaków |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Język klawiatury | US English |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy