Producenci
Lenovo 3-15ALC6DX Ryzen 5 5500U 15.6"FHD AG 8GB SSD512 BT BLKB FPR Win10 (REPACK) 2Y Artic Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | AMD |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | 5500U |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Pamięć | |
| Układ pamięci | 1 x 4 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 1 |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 12 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Notebook |
| Nazwa koloru | Arctic grey |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 359,2 mm |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Głębokość produktu | 236,5 mm |
| Waga produktu | 1,65 kg |
| Ochrona | |
| Windows Hello | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 1,5 W |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC MMC SD SDXC |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 38 Wh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7,5 h |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |