Producenci
Lenovo 300 USB Combo Keyboard & Mouse - US English GX30M39606
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,8 m |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 63 x 111 x 34 mm |
| Waga myszy | 120 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 424 x 146 x 20 mm |
| Waga klawiatury | 580 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Windows 7 Windows 11 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Układ | Oburęczny |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Klawiatura | |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Język klawiatury | US English |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy