Producenci
Lenovo 3M 14.0W Privacy Filter from Lenovo 0A61769
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Transmisja światła | 68% |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność Anty odblaskowe |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 309,905 x 0,533 x 174,447 mm |
| Waga produktu | 36,29 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Gwarancja 24 miesiące