Producenci
Lenovo 40AW0065WW ładowarka do urządzeń przenośnych Uniwersalne Czarny Prąd przemienny Wewnętrzna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Napięcie operacyjne | 5,9,15,20 V |
| Konstrukcja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Prąd wejściowy | 1.2 A |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 59,7 mm |
| Waga produktu | 117 g |
| Głębokość produktu | 42,5 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Wydajność | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 133 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-C |
| Waga wraz z opakowaniem | 457 g |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | US AU UK EU |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy