Producenci
Lenovo 40B90100EU stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 137 g |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Nazwa koloru | Eclipse Black |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Chłodzenie | |
| Wbudowany wentylator | Nie |
Gwarancja 24 miesiące