Producenci
Lenovo 4X20S56685 adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 135 W Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Moc rzeczywista | 135 W |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Przeznaczenie | PC |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 490,8 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące