Producenci
Lenovo 4X31N50752 klawiatura Dołączona myszka Uniwersalne RF Wireless Skandynawia Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Żywotność baterii | 15 mies. |
| Liczba baterii (klawiatura) | 1 |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 422,3 x 134,5 x 21,9 mm |
| Waga myszy | 65,5 g |
| Waga klawiatury | 406,5 g |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 110,1 x 61,5 x 36,1 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 42 mm |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 680 g |
| Szerokość opakowania | 520 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Myszka | |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 3000000 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Układ | Oburęczny |
| Typ baterii myszy | AA |
| Dołączona myszka | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowy |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Żywotność baterii myszy | 18 mies. |
| Klawiatura | |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 1,91 cm |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10000000 milionów znaków |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Język klawiatury | Skandynawia |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące