Producenci
Lenovo 4X40X54260 torba na laptop 43,9 cm (17.3") Plecak Ciemnoszary, Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Ilość | 1 |
| Typ obudowy | Plecak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Ciemnoszary Szary |
| Ilość przegród/komór | 3 |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Wysokość opakowania | 540 mm |
| Głębokość produktu | 185 mm |
| Waga produktu | 840 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 930 g |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 335 mm |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 418 x 292,6 x 37,2 mm |
| Objętość | 24 l |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące