Producenci
Lenovo 4X41A30365 torba na laptop 39,6 cm (15.6") Torba ładowana od góry Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przednia kieszeń | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Ilość | 1 |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ obudowy | Torba ładowana od góry |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Do produkcji użyto materiałów pochodzących z recyklingu | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 100% |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 513 g |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 726 g |
| Wysokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Szerokość produktu | 417 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 381 x 262 x 34 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące