Producenci
Lenovo 4X77A99751 moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM Korekcja ECC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci buforowej | Zegar niezarejestrowany (niebuforowany) |
Gwarancja 24 miesiące