Producenci
Lenovo 4X91K16968 kabel Thunderbolt 0,7 m 40 Gbit/s Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wersja Thunderbolt | 4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | Męski |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 40 Gbit/s |
| Długość kabla | 0,7 m |
| Złączka 2 | Męski |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 33 g |
| Średnica przewodu | 4,6 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 48,13 g |
| Wysokość opakowania | 15 mm |
Gwarancja 24 miesiące