Producenci
Lenovo 4XD1M45626 słuchawki/zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę USB Type-C Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 137 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 396,5 g |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Szerokość opakowania | 191 mm |
| Głębokość opakowania | 228 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Mikrofon | |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 2200 Ω |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 5% |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 86 dB |
Gwarancja 24 miesiące