Producenci
Lenovo 5-16AKP10 Ryzen AI 7 350 16" WUXGA Touch IPS AG 16GB SSD1TB BT BLKB x360 Win11 Cosmic Blue (REPACK) 2Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | AMD |
| Model procesora | 350 |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| L3 cache | 16 MB |
| Cache l2 | 8 MB |
| Generacja procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 860M |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Pamięć | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Prędkość zegara pamięci | 7500 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Włókno szklane, Poliwęglan (PC) |
| Nazwa koloru | Cosmic Blue |
| Odnowiony z certyfikatem | Nie |
| Moc | |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 356 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wysokość produktu | 18,4 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Windows Hello | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Maksymalna wysokość transportu | 3048 m |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Rysik | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Powierzchnia wyświetlacza | Połysk |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | WUXGA |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Paleta barw | 45% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Audio | |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie próbne | Office |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Język systemu operacyjnego | Angielski |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2242 (22 x 42 mm) |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 20,5 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 11,5 h |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawisz copilot | Tak |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
| Copilot+ PC | Tak |
| Całkowita wydajność procesora do | 66 TOPs |
Gwarancja 24 miesiące