Producenci
Lenovo 540 USB-C Wired Compact Mouse Abyss Blue GY51D20878
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor lasera | Czerwony |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ | Oburęczny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 67 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 43 mm |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 116 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Myszka | |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Liczba przycisków | 4 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy