Producenci
Lenovo ACC USB-A Wired Stereo Headset Gen2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 140 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 258 g |
| Wysokość opakowania | 58 mm |
| Głębokość opakowania | 184 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Składany mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 116 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy