Producenci
Lenovo AIO M70a QuadCore i3-10100 21,5"FHD AG IPS 8GB DDR4 SSD256+freeM.2 UHD630 DVD CamFHD TPM Klaw+Mysz W10Pro 3Y OnSite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Model procesora | i3-10100 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Black |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 135 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 466 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 490,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 466 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,33 kg |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel H470 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Tak |
| W zestawie klawiatura | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | IPS |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC233 |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Kamera | |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS TCO |