Producenci
Lenovo AIO ThinkCentre neo 30a G4 i5-13420H 23.8" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR4 3200 SSD512 Intel UHD Graphics W11Pro Raven Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Model procesora | i5-13420H |
| Maksymalna moc turbo | 95 W |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,4 GHz |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Raven Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 570 mm |
| Szerokość opakowania | 658 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,6 kg |
| Głębokość opakowania | 264 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 541 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,7 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wi-Fi | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wydajność | |
| Hasło BIOS | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Zawartość opakowania | |
| Język klawiatury | US International |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Dołączona myszka | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy | Przewodowa |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran matowy | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Paleta barw | 72% |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 16° |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Producent głośników | Harman Kardon |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| System dźwięku | HD |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC256 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Język systemu operacyjnego | Polski Angielski |
| Nośnik danych | |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Kamera | |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR EPEAT Silver |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy