Producenci
Lenovo ANC Headset 6550 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Opaska na głowę Biuro/centrum telefoniczne USB Type-C Bluetooth Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 165 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Przyciski operacyjne | Objętość + Microsoft Teams button ANC control Odtwarzaj/Pauza Wyciszenie Volume - |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor kabla | Czarny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 194 mm |
| Wysokość opakowania | 51 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 365 g |
| Głębokość opakowania | 161 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Certyfikaty | |
| Certyfikowany dla Microsoft Teams | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 60 h |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Pojemność baterii | 640 mAh |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku/wbudowany |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon jednokierunkowy/mikrofon wszechkierunkowy |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 2% |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 115 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Cechy dostawcy | |
| Czas ładowania | 120 min |
Gwarancja 24 miesiące