Producenci
Lenovo Accessories Nvidia RTX A4000 Graphics card
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor graficzny | RTX A4000 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Pamięć | |
| Przepustowość pamięci | 448 GB/s |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 140 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 241,3 mm |
| Wysokość produktu | 111,6 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące