Producenci
Lenovo | Bezprzewodowa klawiatura i mysz Combo | 510 | Biały | Kombinacja klawiatury i myszy | Łączność bezprzewodowa 2,4 GHz przez Nano USB | Baterie w zestawie | Angielski | Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Konstrukcja | |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Żywotność baterii | 12 mies. |
| Typ baterii klawiatury | AA |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 61 x 106 x 33 mm |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 424 x 155 x 20 mm |
| Waga myszy | 60 g |
| Waga klawiatury | 582 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,01 kg |
| Szerokość opakowania | 534 mm |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 42 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Myszka | |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Rozdzielczość ruchu | 1200 DPI |
| Typ baterii myszy | AA |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Dołączona myszka | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Trackball/koło |
| Układ | Oburęczny |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Żywotność baterii myszy | 12 mies. |
| Klawiatura | |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawisze Windows | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB + Bluetooth |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Hot keys | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące