Producenci
Lenovo Blickschutzfilter 14.0" - 3M Jasny Ekran PF do X1C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ograniczenia kąta widzenia | 30° |
| Redukuje niebieskie światło do | 35% |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Format obrazu | 16:10 |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 0,29 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 387 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 140 g |
| Wysokość opakowania | 3 mm |
| Głębokość opakowania | 254 mm |
Gwarancja 24 miesiące