Producenci
Lenovo | Cicha mysz ThinkPad Bluetooth bez baterii | Łączność bezprzewodowa | Łączność Bluetooth 5.0 | | 1 rok
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Waga produktu | 61 g |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home Windows 10 Windows 10 Education x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 IOT Core Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Enterprise x64 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 129 g |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Myszka | |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. Produkt należy chronić przed wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące