Producenci
Lenovo GXD1E71385 słuchawki/zestaw słuchawkowy Przewodowa Nadgarstek Połączenia/muzyka USB Typu-A Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 137 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor kabla | Szary |
| Nazwa koloru | Cloud Grey |
| Tryb gry | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Styl noszenia | Nadgarstek |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | Nie |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 330 g |
| Wysokość opakowania | 73 mm |
| Głębokość opakowania | 187 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 1,8 m |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku/wbudowany |
| Mikrofon | USB |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20 Hz |
| Słuchawki | |
| Typ słuchawek dousznych | Monitory douszne |
| Maksymalna moc wejścia | 20 mW |
| Czułość słuchawek | 116 dB |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy