Producenci
Lenovo Go USB-C ANC In-Ear Headphones (MS Teams)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 22 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Zastosowanie | Muzyka/dzień powszedni |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 102 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 110 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Bateria | |
| Prąd wejściowy (słuchawki) | 1 A |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Średnica głośnika | 1 cm |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 10000 Hz |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
Gwarancja 24 miesiące