Producenci
Lenovo IdeaCentre AIO 5 27IOB6 i5-11400T 27" QHD IPS 350nits 16GB DDR4 3200 SSD512 Intel UHD Graphics 730 LAN Win11 Stormy Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie procesora | 1,3 GHz |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-11400T |
| Producent procesora | Intel |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 1 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 25 W |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Nazwa koloru | Stormy Grey |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 170 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 476 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 200 mm |
| Waga (z podstawą) | 9,32 kg |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel B560 |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Przeznaczenie | Poziome |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Stan spoczynku | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Quad HD |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC274-CG |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Kamera | |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |